AKTUÁLNA AKCIA

BURGER  CHALLENGE

Si naozajstný hladoš a nebojíš sa prijať výzvu do súboja? Potom si 

k

k

k

k

k

k

k

NOVÝ BAMBUSOVÝ 

EKO POHÁR

V Butcher's bits rozmýšľame eco friendly, záleží nám na životnom prostredí a snažíme sa minimalizovať environmentálne dopady nášho podnikania. Hoci používame na predaj take away kávy výhradne papierové a 100% recyklovateľné poháre, vždy sa to dá robiť ešte lepšie. Preto ako jedny z úplne prvých, prichádzame s konceptom odmeňovania zákazníkov pri kúpe kávy do vlastného, opakovateľne použiteľného pohára. Každý teplý nápoj dostanete takto so zľavou 0,10 EUR. Zároveň Vám ponúkame na predaj 100% recyklovateľný, bambusový pohár za dotovanú cenu 5,90 EUR/ks. 

Získaj štýlový retro plecháčik

Páči sa ti takýto štýlový retro hrnček? Je vyrobený zo smaltovaného plechu, a preto vydrží takmer všetko. Zvládne horúcu kávu aj polievku, vydrží s tebou na stanovačke alebo horskej turistike, prežije bláznivú párty aj sťahovanie, je skrátka nezničiteľný. 

Stačí, ak si u nás nakúpiš 10x za viac ako 3 eurá a je tvoj. Za každý nákup nad 3 eurá dostaneš pečiatku na vernostnú kartičku. Pri desiatom nákupe si už odnášaš hrnček.

Hrnček má objem 350 ml, priemer 8 cm.

V prípade, že nebude k dispozícií hrnček, alebo ak ste nazbierali body, ale už nemáte záujem o hrnček, ako alternatívu ponúkame hamburger zadarmo. 

Opýtajte sa nás.

Tešíme sa na Vás!

          kolektív Butcher's Bits.