AKTUÁLNA AKCIA

BURGER  CHALLENGE

Si naozajstný hladoš a nebojíš sa prijať výzvu do súboja? Potom si určite príď zmerať svoje "jedácke" schopnosti a príjmy náš BURGER CHALLENGE.

Postup a pravidlá sú jednoduché:

  1. Objednaj si náš BIG BUTCHER'S BURGER. 
  2. Zaplať za burger a vlož do banku štartovné 5 EUR
  3. Dohodni sa s obsluhou na vhodnom čase, kedy ti bude môcť zmerať tvoj čas a natočiť tvoj zápas s big burgerom na video.
  4. ŠTART - celý, nedotknutý burger je položený na stole ruky pri tele. Začínaš jesť až po odštartovaní obsluhou.
  5. STOP - na stole ani v rukách nemáš už nič z burgeru. Na dôkaz že si už dožul otvoríš prázdne ústa a zvoláš STOP.
  6. Obsluha ti oznámi tvoj čas. Svoje aktuálne umiestnenie ako aj aktuálny stav banku nájdeš na našej stránke. ODKAZ NA TABUĽKU
  7. Súťaže sa môžeš zúčastniť aj opakovane a svoj čas si tak zlepšovať.
  8. Vyhlásenie víťaza zverejníme na našej stránke po nazbieraní dostatočného počtu súťažiacich.
  9. Ceny: 1.miesto 50% hodnoty banku +3 poukážky na burger.

                      2.miesto 30% hodnoty banku +2 poukážky na burger.

                     3.miesto 20% hodnoty banku  +1 poukážka na burger. 

NOVÝ BAMBUSOVÝ 

EKO POHÁR

V Butcher's bits rozmýšľame eco friendly, záleží nám na životnom prostredí a snažíme sa minimalizovať environmentálne dopady nášho podnikania. Hoci používame na predaj take away kávy výhradne papierové a 100% recyklovateľné poháre, vždy sa to dá robiť ešte lepšie. Preto ako jedny z úplne prvých, prichádzame s konceptom odmeňovania zákazníkov pri kúpe kávy do vlastného, opakovateľne použiteľného pohára. Každý teplý nápoj dostanete takto so zľavou 0,10 EUR. Zároveň Vám ponúkame na predaj 100% recyklovateľný, bambusový pohár za dotovanú cenu 5,90 EUR/ks. 

Získaj štýlový retro plecháčik

Páči sa ti takýto štýlový retro hrnček? Je vyrobený zo smaltovaného plechu, a preto vydrží takmer všetko. Zvládne horúcu kávu aj polievku, vydrží s tebou na stanovačke alebo horskej turistike, prežije bláznivú párty aj sťahovanie, je skrátka nezničiteľný. 

Stačí, ak si u nás nakúpiš 10x za viac ako 3 eurá a je tvoj. Za každý nákup nad 3 eurá dostaneš pečiatku na vernostnú kartičku. Pri desiatom nákupe si už odnášaš hrnček.

Hrnček má objem 350 ml, priemer 8 cm.

V prípade, že nebude k dispozícií hrnček, alebo ak ste nazbierali body, ale už nemáte záujem o hrnček, ako alternatívu ponúkame hamburger zadarmo. 

Opýtajte sa nás.

Tešíme sa na Vás!

          kolektív Butcher's Bits.