AKO TO ROBÍME U NÁS... 

... V BUTCHER'S BITS

všetko mäso pochádza z našej vlastnej rozrábky, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti prevádzky. Mäso je tak absolútne čerstvé, práve spracované a navyše slovenského pôvodu.

Rovnako aj všetky ponúkané mäsové výrobky ako sú klobásy, jaternice či rebierka sú našimi vlastnými výrobkami a cesta od ich výroby po náš grilovací rošt trvá zvyčajne iba niekoľko hodín.

Sme odporcami mrazených polotovarov, neznámeho zloženia dovážaných bohvie odkiaľ a mrazených ktovie ako dlho !!!

Ak hľadáte kebab, gyros alebo hamburger s ohriatou plackou mrazeného mäsa , budete sa musieť poobzerať niekde inde. Ak ale hľadáte poriadny, poctivý kus mäsa, dobrú domácu klobásu, hustú domácu polievku alebo výbornú lokálnu kávu, ste na správnej adrese.

PRIAMO PRED VAŠIMI OČAMI...

Mäso ktoré pre Vás pripravujeme nemusíme skladovať, nakoľko bezprostredná blízkosť vlastnej rozrábky mäsa nám umožňuje neobmedzený prísun suroviny niekoľko krát denne, trebárs aj každých desať minút.

Sme street food a nehráme sa na reštauráciu. Zato Vám však môžeme ponúknuť niečo naozaj unikátne. Príprava pokrmov prebieha priamo pred Vašimi očami a nie za zatvorenými dverami. Máte tak možnosť vidieť všetky použité suroviny aj spôsob ich spracovania.

Navyše ! Keďže všetko pripravujeme z čerstvého mäsa spracovaného v našej vlastnej rozrábkárni, ktorá je zase napojená na denný prísun mäsa zo slovenských bitúnkov, dokážeme garantovať pôvod mäsa a to až s údajom o farme kde bolo zviera chované a pri hovädzom mäsa dokonca až na číslo zvieraťa. Sme tak jediný street food v meste ktorý garantuje 100% čerstvé mäso slovenského pôvodu na vašom "tanieri".